مجتمع خدماتی، رفاهی، غذایی فردوس

کارفرما

سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان

مساحت

16000 مترمربع

توضیحات

فضاي گورستان، محلی است كه ناگزير، تجربه‌های مشتركي را براي بازماندگان به همراه دارد. به‌طورکلی، فردی كه به اين فضا وارد می‌شود يا هدفش زيارت يكي از مشاهير مدفون است يا به خاکسپاری و سر زدن به مزار نزديكان و آشنايان ازدست‌رفته.
در آرامستان باغ رضوان با گذشت بیش از 30 سال از دفن عمده‌ی درگذشتگان شهر اصفهان، حالت اول یعنی زیارت قبور مشاهیر در حال گسترش روزافزون می‌باشد اما هنوز عمده افراد مراجعه‌ کننده به این مجموعه از دسته دوم بوده که عمدتاً با نگرش يا احساس مشترك نیازمند تسكين و التیام می‌باشند. در این میان وجود برخی آداب‌ و رسوم رایج در بین مردم و شهروندان ازجمله پذیرایی از افراد شرکت‌کننده در مراسماتی از جمله تشییع و تدفین و ….، ضرورت ارائه خدمات رفاهی برای خانواده‌های داغدار و مصیب‌دیده را افزایش می‌دهد.
در این راستا طراحی مجتمع خدماتی پذیرائی فردوس باغ رضوان در دستور کار سازمان آرامستان‌های شهر اصفهان قرار گرفته و به مهندسین مشاور آروین تدبر معمار سپرده شد. این مجموعه با مساحتی بالغ بر 16000 مترمربع، با داشتن فضایی بانشاط و سرسبز، علاوه بر بخشيدن هويت خاص به مکان، جهت برگزاری مراسمات و ارائه سایر خدمات به شهروندان، جنبه‌هایی خاطره‌انگیز را نيز می‌تواند برای افراد ايجاد كند.

تهران

بلوار دادمان، خیابان هرمزان، برج طوبی، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۲

۰۲۱۷۱۰۵۳۲۷۱

اصفهان

خیابان آذر، بن‌بست حافظ، پلاک 7

03132350536

نمایندگی‌ها